Partneři

Náš přístup se zakládá na vztazích, které se svými partnery budujeme každý den: respekt, zodpovědnost, samostatnost, soulad projektů, a to s důrazem na kvalitu.
Ve světě, kdy vzrůstá konkurence každým okamžikem, je někdy těžké najít a zaťukat na ty správné dveře… Díky naší partnerské síti Vás můžeme nasměrovat na řešení, která budou ušitá na míru Vašich potřeb a Vašich dalších projektů.

Přístup "mieux-apprendre" se opírá více o zdravý selský rozum a mnohaleté věděcké a sociální poznatky osvojování si nových znalostí než o teoretické litanie. Tato metoda vyvěrá z anglo-saského proudu tzv. Accelerative Learning. Dnes je součástí mnohých pedagogických projektů, a to ať už v rámci firemního nebo osobního rozvoje.
LE MIEUX -APPRENDRE
http://www.mieux-apprendre.com/
Leader Social je společnost se sídlem v Lyonu. Její zakladatel nás provází s talentem sobě vlastním a učí nás jak se orientovat a jednat v dnešním digitalizovaném světě.
LEADER SOCIAL / RÉGIS BUTTY
Pozorovat, analyzovat, rozhodovat, účastnit se ... Stejně tak jako při výstupu do hor či sjezdu divoké řeky, tak i my vyžadujeme zapojené celého člověka v jeho komplexnosti. Ať již ve firmě nebo mimo ni vás vedeme k osvojení trvalých kompetencí přesně podle potřeb Vaší společnosti. Chcete-li změnit přístup vašich spolupracovníků s podporou a využitím jejich silných stránek, vemte je do míst, kde nikdy nebyli.
Itinera Formation